Domowe inhalacje

wszywka disulfiram

Inhalacja to jedna z najczęściej wykonywanych w domowym zaciszu kuracji. Stosuje się ją w celu udrożnienia dróg oddechowych oraz złagodzenia kataru. W zależności od objawów, które chcemy zniwelować, stosuje się różne rodzaje inhalacji, czyli inne składniki stosowane do wziewu.

Do przeprowadzenia inhalacji potrzebna będzie przede wszystkim duża miska, do której nalać należy wrzątek. Do wrzątku, w zależności od potrzeb i preferencji, dodać można różnego rodzaju zioła lub też gotowe, apteczne krople. Do inhalacji świetnie sprawdzą się też olejki eteryczne, np.

rozmarynowy lub sosnowy. Do wody wrzucić można też kwiaty rumianku lub lawendę. Wszystkie tego typu składniki można znaleźć w sklepie zielarskim.

Kiedy inhalacja jest przygotowana należy pochylić się nad miską, a głowę przykryć ręcznikiem – dzięki temu będziemy wdychać więcej pary. Takiej inhalacji należy zażywać przez minimum 10 minut, kiedy woda jest jeszcze dostatecznie gorąca i wydziela się wystarczająca ilość pary. Oddychać należy bardzo głęboko i równomiernie, zabiegi należy powtarzać regularnie, aż do ustąpienia lub złagodzenia objawów choroby.

https://meditus.eu/domowy-detoks.php https://klinika-trzezwosci.pl/nasza-oferta/wszywka-antyalkoholowa/disulfiram