Impreza na promie

Jeżeli firma dysponuje większym funduszem socjalnym, wyjazdem integracyjnym który zawsze się udaje jest kilkudniowy rejs promem połączony ze zwiedzaniem miasta docelowego. Trzy dni spędzone na pokładzie luksusowego promu wycieczkowego pozwalają naładować pracownikom akumulatory oraz motywują ich do dalszej pracy.

To także doskonała okazja do bliższego poznania się na bardziej nieformalnej stopie niż na co dzień. Poza pięknymi widokami roztaczającymi się z pokładu, goście mają zapewnione komfortowe kajuty, pyszne posiłki oraz doskonałą zabawę zapewnioną przez koordynatorów.

Wachlarz możliwości jest spory – od zabaw tanecznych, przez seanse filmowe, aż do gier towarzyskich. Większość tego typu rejsów łączy się ze zwiedzaniem miasta, do którego prom przybija.

Między innymi największe szwedzkie miasto – Sztokholm, miejsce znane z przyznawania nagrody Nobla i pięknych cieśnin dookoła. Inne popularne miejsce docelowe to Karlskrona i duńska Kopenhaga.

Taki rejs to pomysł, który sprawdzi się niezależnie od rodzaju przedsiębiorstwa i wieku pracowników. Wycieczka spodoba się zarówno młodszym pracownikom, jak i seniorom, gdyż każdy znajdzie coś dla siebie.