Kierunek Egipt. Co zabrać na wyjazd?

Wyjazd do Egiptu to niezapomniana przygoda. Wysoka temperatura i turystyczne atrakcje sprawiają, że musisz zabrać ze sobą kilka rzeczy, które przydadzą się na wycieczce. Do walizki włóż sprzęt do nurkowania.

Egipskie rafy to niesamowity widok. Wystarczy maska i rurka, dzięki którym będziesz mógł nurkować powierzchniowo. Jeśli jesteś zaawansowanym nurkiem, możesz dorzucić do bagażu płetwy.

Jeżeli natomiast dopiero zaczniesz swoją podwodną przygodę, nie są one koniecznością. Zapakuj jednak buty do pływania. Dobrym pomysłem jest zabranie ze sobą wodoodpornego aparatu fotograficznego.

Zdjęcia pięknych raf to wyjątkowa pamiątka. Gorący piasek może poparzyć stopy, dlatego weź ze sobą obuwie plażowe oraz solidne buty na pustynie. Pamiętaj o zabraniu kremu z wysokim filtrem, okularów przeciwsłonecznych oraz nakrycia głowy w jasnym kolorze.

Wyjeżdżając do Egiptu, pamiętaj o podręcznej apteczce. Oprócz podstawowych leków, powinna ona zawierać leki na zaparcia, a także preparaty na oparzenia i środki na komary.

ile kosztuje bilet lotniczy z polski do anglii materialy.cztery-strony.pl