Koloryzacja brwi

Możemy mieć zbyt delikatne i słabo widoczne brwi, wtedy próbujemy rozwiązać problem stosując codziennie intensywny makijaż. Nie u każdego wygląda to naturalnie, więc lepiej pokusić się o coś trwalszego, co zaoszczędzi nam czasu każdego dnia.

Można zastosować farbowanie henną i mieć spokój na kilka tygodni. W gabinetach kosmetycznych stosuje się hennę proszkową i żelową, wybór zależy od predyspozycji klientki – może się bowiem zdarzyć uczulenie na którąś z nich.

Na odtłuszczone tonikiem brwi nanosi się przygotowany preparat w wybranym kolorze. Gama kolorystyczna jest duża -nczarny, jasny brąz, ciemny brąz, grafit, granat i w zależności od życzenia klientki mogą wystąpić mieszanki tych kolorów.

Po kilku minutach trzymania takiego kompresu zmywa się hennę wacikami. Brwi można przeczesać specjalną do tego celu szczoteczką, posmarować je kremem lub olejkiem odżywczym, i wtedy widać dokładnie, czy potrzebują one regulacji.

Najczęściej farbowanie i regulacja są nierozłączne, choć są i takie panie, które mają idealny kształt brwi i z korekty nie korzystają.

Idealnie dopasowana czarna suknia wieczorowa podkreśli Twoją talię