Sposób na piękne włosy

Zdrowe i lśniące włosy to marzenie każdej kobiety, dlatego warto stosować odpowiednie zabiegi, aby cieszyć się piękną fryzurą. Jeżeli właśnie masz zamiar o nie zadbać, ale już są zniszczone, połamane, końcówki rozdwojone, warto rozpocząć od wizyty u dobrego fryzjera, który nada włosom nowego życia. Samo podcięcie zniszczonych końców pozwala na odzyskanie dawnej kondycji włosa.

Jeżeli są bardzo zniszczone to w takiej sytuacji, fryzjer postawi diagnozę, w czym tkwi problem oraz jak go rozwiązać. Jeżeli już mamy piękną fryzurę należy o nią cały czas dbać, ale nie przesadzać, bo nadmiar może przynieść odmienny skutek. Dlatego przede wszystkim myjemy włosy tylko w tedy, gdy tego wymagają.

Błagam nie róbmy tego codziennie. Strumień wody, jaki używamy do mycia, a przede wszystkim do płukania włosów powinien być zimny, nigdy nie gorący. Chłodna woda dokładnie zamyka łuski włosów.

Nakładając odżywkę zróbmy to dokładnie, warto wykorzystać szeroki grzebień, oraz dokładnie uciskać włosy, aby miała szanse w nie wniknąć. Starajmy się jak najrzadziej stosować suszarki do włosów oraz innego gorące urządzenia. Pozwólmy włosom wyschnąć samoistnie, ale nie kładźmy się z mokrą głową spać, gdyż w ten sposób doprowadzamy do łamania się włosów.

Dobrze jest pozwolić włosom się trochę przetłuścić. Jeżeli planujesz leniwy weekend w domu, to warto nie myć głowy nawet od czwartku, te kilka dni pozwoli suchym włosom na regenerację. To bardzo banalne sprawy, które potrafią zdziałać cuda.

http://ewpa.pl/sprzedaz/case-69/koparki-gasienicowe-sr/koparka-gasienicowa-cx250d-lr.html