Stylowa mieszanka

www.sp225.waw.pl

Eleganckie wnętrze wymaga spójności zarówno materiałowej, jak i kolorystycznej. Nie można pozwolić na pomieszanie stylów, aranżacyjne mieszanki wybuchowe, zbyt silne kontrasty. Oczywiście, aranżacja na zasadzie pewnych przeciwieństw ma swoją rację bytu, ale trzeba umieć to zrobić z dużym wyczuciem.

Jednym z przypadków, kiedy to wystrój na zasadzie mieszania stylów, może dać zaskakująco pozytywny efekt, przepełniając wnętrze elegancją i szykiem, jest połączenie nowoczesnego modernizmu z motywami typowo klasycznymi. Idealnym miejscem do rozpoczęcia eksperymentów o takim charakterze jest łazienka. Jest to pomieszczenie o tyle bezpieczne pod względem aranżacji, że nie musi swoim wystrojem ściśle nawiązywać do reszty.

Łazienka idealna powinna zapewniać komfort użytkowania, nie być problemowa w utrzymaniu w niej czystości, a także zawsze emanować naturalną świeżością. W związku z tymi wymaganiami, najlepiej zdecydować się na jasne odcienie płytek czy kafelków oraz w takich też kolorach utrzymać obicia wanny/ prysznica, umywalki i innych sprzętów. Wyposażenie główne powinno być więc symbolem nowoczesności.

Nawiązania do milionowych epok można zaś zawrzeć w takich elementach wystroju łazienki, jak wieszaki, mydelniczka, lustro, czy ręczniki.

stoły konferencyjne https://sklep.amw.pl/pl/c/Materace/20