Wrocław

Zwiedzanie miasta w gronie kolegów i koleżanek z pracy może być doskonałą okazją do bliższego poznania się. Wrocław łączy w sobie urok dawnych lat i nowoczesność.

Jeśli jeszcze nie miałeś okazji go zwiedzić, najwyższy czas nadrobić zaległości. Co warto zobaczyć? Na pewno multimedialną fontannę, która znajduje się na terenie Parku Szczytnickiego.

Jest to atrakcja sezonowa, czynna od początku maja do października. Zapewnia niesamowite wrażenia estetyczne i powoli staje się symbolem tego miasta.

Miłośnicy zwierząt także znajdą coś dla siebie. W pobliżu wspomnianego parku znajduje się zoo, z wieloma ciekawymi okazami fauny z całego świata.

Jeśli chodzi o zabytki, obowiązkowym punktem wycieczki jest Ostrów Tumski, czyli najstarsza część zabytkowa Wrocławia. Tam też znajduje się ogród botaniczny, w którym rośnie się ponad siedem tysięcy gatunków roślin.

Godna uwagi jest oczywiście starówka otoczona pięknymi renesansowymi kamienicami, o wdzięcznych nazwach, takich jak Jaś i Małgosia, Pod Złotym Gryfem, czy Pod Starą Szubienicą. Jeśli ten wachlarz atrakcji zachęca, pozostaje tylko wybrać jeden z hoteli lub centrów szkoleniowych i udać się na Dolny Śląsk na wspaniały wyjazd integracyjny.

z portland psychoterapia.ealergie.com.pl
partnersinprogress.pl © 2019 | Newsphere by AF themes.