Może nad morze?

www.vitrostore.pl

Im cieplejsze stają się dni, tym częściej spoglądamy tęsknie na północ, w stronę Bałtyku. Weekendowy wyjazd nad morze w gronie współpracowników może stanowić doskonała odskocznię od monotonii codziennej pracy.

Chyba nie trzeba zachwalać walorów wyjazdów do morskich kurortów. Rześkie powietrze przesycone jodem pomaga na wiele schorzeń dróg oddechowych i nie tylko, a piękne widoki, uspokajający szum fal i miękki piasek pod stopami to składniki udanego wyjazdu.

Opalanie i kąpiele w morzu to doskonała rozrywka, pod warunkiem, że aura dopisze. W naszym klimacie pogoda niestety bywa kapryśna, więc co zrobić, jeśli niebo zasnuje się chmurami? Można udać się na zwiedzanie.

Niedaleko Trójmiasta, w Szymbarku można zobaczyć odwrócony dom, a w Sopocie słynny Krzywy Dom. Jeśli chcemy wrócić do bardziej tradycyjnej architektury warto odwiedzić Gdańsk – obowiązkowo Długi Targi strzegącego go Neptuna oraz przepiękne, barokowe kamienice zachwycające feerią barw.

Poza wycieczkami krajoznawczymi miłym sposobem spędzenia czasu są spacery po plaży, ogniska i odwiedziny w klubach tanecznych, których w nadmorskich kurortach nie brakuje. Niezależnie od tego, jak długi wyjazd planujemy, przy dobrej organizacji czasu nad morzem nie da się nudzić.

cena biletu ryanair
partnersinprogress.pl © 2019 | Newsphere by AF themes.