Przedłużanie rzęs

Bardzo modnym jest zabieg, podczas którego nasze rzęsy zmieniają swoją długość. Należy go wykonać z wyczuciem, żeby przy zamykaniu oczu rzęsy nie przesłaniały zbyt mocno twarzy koniecznie trzeba dobrać stosowną długość włosków. Ważny jest też kolor, który nie może odbiegać za bardzo od naszego naturalnego. Zabieg przedłużania jest bezpieczny, stosuje się w nim przetestowany dermatologicznie klej, który nie uczula, rzęsy poliestrowo-jedwabne, jedwabne a niekiedy z włosia norek z domieszką protein jedwabiu.

Na czym polega cała procedura? Otóż należy do każdej naturalnej rzęsy dokleić jedną sztuczną co daje również efekt zagęszczenia. Zajmuje to trochę czasu, ale warto go poświęcić, żeby później mieć go więcej. Nie musimy bowiem każdego dnia ręcznie pogrubiać i wydłużać rzęs za pomocą tuszu. Przedłużone rzęsy są wygodne, bo nie trzeba ich malować, są wodoodporne, wyglądają naturalnie i ładnie.

Co kilka tygodni powinno się je uzupełnić, żeby nie było widać pustych miejsc tam, gdzie rzęsy w sposób naturalny wypadną.

Bogato dekorowana dziewczęca sukienka z falbankami idealnie nadaje się na każdą okazję http://montibello.pl/hair-product/lakier-finalfine-ultimate-extra-strong-bez-gazu/