www.gianlucamotta.com

Weekendowy wyjazd za miasto nie wymaga tylu przygotowań co daleka podróż na kilka tygodni. Jednak również i w tym przypadku należy spakować do walizki rzeczy, które będą niezbędne podczas wypoczynku. Jak spakować walizkę, by wziąć wszystko, co potrzebne, ale jednocześnie nie obciążać jej zbytnio? Przede wszystkim zrób listę rzeczy, których potrzebujesz.

Spisz wszystko na kilka dni przed zamierzonym pakowaniem, bo pewne pozycje mogą Ci się jeszcze przypomnieć. Kiedy masz już listę, musisz tylko umiejętnie ułożyć rzeczy w walizce. Nie przesadzaj z ilością ubrań.

Weź uniwersalne ubrania z szybkoschnącej tkaniny. Przygotuj się na każdą pogodę. Nie musisz brać grubych swetrów.

Wystarczą bluzy z utrzymującej ciepło tkaniny. By zaoszczędzić miejsce w walizce, możesz zwinąć rzeczy w rulonik i tak wkładać je do środka. Zamiast wielkich opakowań kosmetyków, zaopatrz się w ich mniejsze wersje.

Takie kosmetyki dostępne są w większości drogerii. Weź również składaną szczoteczkę do zębów oraz małą szczotkę do włosów. Płynne kosmetyki umieść w foliowych woreczkach, by uniknąć zalania wnętrza walizki w razie ich otwarcia.

ceny biletów lotniczych do szwecji koparka kołowa