Lato nadchodzi wielkimi krokami. Jeśli nie posiadasz własnego garażu lub miejsca w hali garażowej będziesz z pewnością usilnie poszukiwał ocienionego miejsca na parkingu. Niestety, inni kierowcy wpadną na podobny pomysł i może się to nie udać. Jak wiadomo wsiadanie do samochodu, który stał wiele godzin w pełnym słońcu nie należy do najprzyjemniejszych przeżyć. Dlatego warto zaopatrzyć się w składana roletę odblaskową.

Na pewno kojarzysz to akcesorium. To srebrny „wachlarz”, który umieszcza się za przednią szybą. Można je nabyć za naprawdę niewielkie pieniądze. Nie zajmuje wiele miejsca po złożeniu, więc nie przeszkadza w bagażniku. Jak widać w tej prostocie jest metoda.

usuwanie DPF

Dzięki materiałowi z jakiego jest wykonana w bardzo dużym stopniu odbija promienie słoneczne dając w środku auta upragniony cień. Kosztuje około dziesięciu złotych. Musisz przyznać, że to niewielka cena za uniknięcie poczucia się we własnym samochodzie jak kurczak wkładany do piekarnika. Osłona ma dodatkową zaletę. Przynajmniej w niewielkim stopniu chroni wnętrze pojazdu przed oczyma ciekawskich.

używana toyota markizy samochodowe